Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon
Lazer epilasyon

press to zoom
göğüs lazer epilasyon
göğüs lazer epilasyon

press to zoom
unnamedrgbh
unnamedrgbh

press to zoom
Lazer epilasyon
Lazer epilasyon

press to zoom
1/8

Tek bölge İşlem Süresi 45-70 dk.

tüm bacak:500 TL

Tüm kol:400 TL

Sırt:1000 TL Göğüs:1000 TL

başarı %80

max başarı için 4-8 seans

Sıkça Sorulan Sorular

Lazer Epilasyon Nedir?


Uygulanan bölgeye ve kıl tipine uygun enerji verilerek kılların yok edilmesi yöntemi. Kıldaki melanin pigmentine duyarlı olan bu ışık cilde zarar vermeden kıl kökünde ısıya dönüşerek kılların zayıflamasına ve yok olmasına neden olur.
Lazer Epilasyon Yaptırmalı mıyım?


Lazer epilasyon yaptıran kişilerin çoğunda kalıcı veya uzun dönemli epilasyon sağlanıyor. Bacak ve sırt gibi vücudunuzun geniş alanlarında uygulama olanağı sağlıyor. Az ağrılı yapılan bir yöntem ve lazer epilasyon uygulanan kişilerin çoğu tedaviye rahatlıkla uyum sağlar. Tekrar çıkma olsa bile oluşacak tüyler açık renkli ve zayıf olur. Minimal Yan Etkiler Lazer epilasyonunun sadece birkaç küçük yan etkisi vardır ve meydana gelenler birkaç günden fazla sürmez. Lazer epilasyon ile yolculuğunuza başladığınızda, artık paranızı normal pahalı ağda tedavilerine, tüy dökücü kremlere, tıraş makinelerine veya diğer epilasyon yöntemlerine harcamazsınız. İlk başta daha pahalı gelebilir, ama hayatınız boyunca, bu prosedürlere artık harcanmak zorunda kalmadan büyük miktarda tasarruf edersiniz. Ayrıca, aksi halde traş veya ağda yapmak için harcayacağınız çok fazla zaman kazanacaksınız. Lazer epilasyon, özellikle foliküldeki tüyleri doğrudan hedefler. Bu, yoğun pulslu ışık (IPL) epilasyonu üzerinde özel bir avantajdır çünkü lazerin kullanımı, koyu ten rengi tonlardaki insanlara daha uygun davranılmasını sağlar. Kesinlik, sonuçları daha erken almanız gerektiği anlamına da gelir.
Lazer Epilasyonunun Yan Etkileri Nelerdir?


Tedavi süreleri hızlıdır, ancak hız tedavi edilen alanın büyüklüğüne bağlı olacaktır ve muhtemelen ilk birkaç hafta içinde sonuçları göreceksiniz. Ayrıca tıraş etmemek veya düzenli ağda yapmak zorunda kalmamanız gereken zamanı da düşünebilirsiniz. Lazer epilasyonunun büyük bir faydası, yan etkilerin minimal olmasıdır. Kıllar tam anlamıyla zaptedilirken, prosedür sırasında bazı rahatsızlıklarla karşılaşabilirsiniz. Lazer epilasyon tedavisi sonrası, cildiniz tahriş belirtileri gösterebilir. Bu kızarıklık, şişme, kaşıntı veya karıncalanma şeklinde olabilir. Bu normaldir ve diğer tüy alma yöntemleri gibi birkaç saat içinde geçer. Cildin pigmentinde hafif değişiklikler olduğunu fark edebilirsiniz – marjinal olarak daha açık veya daha koyu olabilir, ancak bu genellikle geçicidir. Lazer epilasyonunuzdan sonra cildiniz dokunmak için hassas hissedebilir ve ışığa daha duyarlı olacaktır. Bu yeterli güneş koruması ile örtülmesini sağlayarak kolayca çözülür. Genel olarak, çoğu insan minimal epilasyon etkileri ve komplikasyonları olmadan lazer epilasyonundan çok çabuk iyileşir. İyileşme süresi o kadar kısa ki, öğle tatilinde bir seansa bile sahip olabilirsiniz ve herhangi bir sorun yaşamadan işinize geri dönebilirsiniz.
Lazer Epilasyon Ağrılı mı?


Hayır, lazer epilasyon ağrılı değildir. Prosedür boyunca bazı rahatsızlıklarla karşılaşabilirsiniz. Bu, birçok kişi tarafından, bir lastik bandın cildinize doğru ters çevrildiğini düşünerek açıklanmıştır, ancak bunu acı verici bulmamalısınız.
Lazer Epilasyon Sonrası Kıllar büyüyücek mi?


Lazer epilasyon uzun süreli kıl dökülmesinin bir şeklidir. Kıl uzamasının engellenmesiyle sonuçlanabilirken, sonuçların kalıcı olması gerekmeyebilir ve bunun üstesinden gelmek için zaman zaman bir bakım seansına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bununla birlikte, birçok insan lazer epilasyonunun çok başarılı olduğunu bulmuştur, kıl uzaması% 80’e kadar azalmıştır ve büyümekte olan kıllar genellikle daha ince, daha yavaş ve daha az farkedilir.
Lazer Epilasyon Yüz İçin Güvenli midir?


lazer epilasyon, özellikle gözlere çok yakın olan ve çok hassas olan bölgeleri tedavi etmek için kullanılmamalıdır. Bu nedenle kaşları tedavi etmek için lazer epilasyon kullanmamalısınız. Hangi vücudun hangi bölgesini kullandığınıza bakılmaksızın, her zaman yeterli göz koruması kullanmalı ve asla doğrudan kirişe bakmamalısınız.