top of page
ggdfgfg.jpg

Cilt Bakımı Kursu

01/09/20 - 08/09/20

Konusunda Uzman Bilgili ve tecrübeli eğitmenlerimiz tarafından verilen kurs  anlatım tekniği, teorik ve uygulamalı kurs dersleri neticesinde hem nitelikli, kaliteli  hem de gerçek bir eğitim aldığınızı hemen farkedeceksiniz.

Makyaj Fırça Seti

Profesyonel Makyaj Kursu

01/10/20 - 07/10/20

Profesyonel Eğitmenimiz tarafından verilen bu eğitimimiz; anlatım tekniği, teorik ve uygulamalı kurs dersleri neticesinde hem nitelikli, kaliteli  hem de gerçek bir eğitim aldığınızı hemen farkedeceksiniz.

LAZER-BAŞLIKLARI.jpg

Lazer Epilasyon Kursu

01/10 - 08/20

Elektro sistem ile epilasyon , Işık sistemleri ile (foto) epilasyon, seri atışlı (ütüleme) diode lazer sistemi ile epilasyon yapmayı öğrenerek sektörün gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip M.E.B onaylı sertifa sahibi olabilirsiniz.

erkekkuaförlükkursu1.jpg

Erkek kuaförlüğü Kursu

 Profesyonel ekibimiz tarafından teknolojik imkanlardan yararlanılarak, teorik ve uygulamalı eğitim  verilmektedir. Kursa katılan kursiyerlerimiz sınavlarını başarılı bir şekilde verdikten sonra M.E.B onaylı sertifikası ile transkript alarak, belgelerini tüm dünya ülkelerinde kullanma hakkına sahip olurlar. 

Womens-Hair-color-and-styling.jpg

Bayan kuaförlüğü Kursu

Konusunda Uzman Bilgili ve tecrübeli   eğitmenlerimiz tarafından verilecek eğitimle kursiyerlerimize mesleğin gerektirdiği tüm becerilerini kazandırıyoruz. Kursun sonunda M.E.B onaylı sertifika ile kursiyerler direk ustalık sınavına katılıp işyerlerini açma imkanına kavuşurlar.

80563651_114053023433970_994253051776729

Güzellik Uzmanlığı  Kursu

Sertifikalı güzellik uzmanlığı kursu ile profesyonel bir estetisyen olup kendi işinizi kurabilirsiniz.Güzellik ve estetik gibi birçok sektörde profesyonel olarak çalışabilir ve meslek sahibi olabilirsiniz.

manikur-pedikur-kursu.jpg

Manikür Uygulayıcısı Kursu

01/09/20 - 08/09/20

Kişisel hijyenin en önemli parçası olan manikür ve pedikür eğitimi ile hotel, spa, estetik ve sağlık merkezleri gibi iş kollarında M.E.B onaylı sertifika ile rahatlıkla çalışabilirsiniz.

masajkursu.jpg

Masaj Uygulayısı Kursu

01/10/20 - 07/10/20

Hijyen ve sağlık kurallarına uygun bir şekilde, masaj uygulaması işlemlerini, belirli bir sürede, kendi başına yapma bilgi ve becerisine erişerek masör ve masöz kursunun sonunda M.E.B onaylı sertifika almaya hak kazanacaksınız.

kaalıcımakyajkursu.webp

Kalıcı Makyaj  Kursu

01/10 - 08/20

Alanında uzman eğitmenlerimiz tüm modern teknikler eşliğinde kalıcı makyaj işlemleri öğreterek meslek sahibi olabilir kendi işyerinizde veya güzellik, estetik film sektörü gibi bir çok iş kolunda profesyonelce çalışma imkanına kavuşabilirsiniz.