Hydrafacial Cilt Bakımı

cilt bakımı
cilt bakımı

cilt bakımı

press to zoom
cilt bakımı
cilt bakımı

cilt bakımı

press to zoom
cilt bakımı
cilt bakımı

cilt bakımı

press to zoom
cilt bakımı
cilt bakımı

cilt bakımı

press to zoom
1/3

İşlem Süresi 45-70 dk.

250 TL

başarı %80-100

Extra uygulamalar yapılabilir

Sıkça Sorulan Sorular

Hydrafacial Cilt Bakımı nedir?


Cilt temizliği yaparken aynı anda gençleştirme ve ciltteki problemleri gideren bir ant aging bakım prosödürüdü
Hydrafacial Cilt Bakımı nasıl yapılır?


Cildin en üst tabakasına temizlik işlemiyle başlanır, ardından basit bir peeling uygulamasıyla cilt yumuşatılır ve cildin ölü deriden temizlenmesi sağlanır. Ardından buhar verilerek cildin nemlenmes sağlanır. Bu aşamada ciltteki ölü hücrelerin ve cildin 2. katmanında kalan ölü derilerin dökülmesi için gerekli solüsyonlar kullanılır. Daha derin bir peeling olarak da adlandırılabilecek bu işlemde dökülecek olan ölü derilerin vakumlanarak ciltten uzaklaştırılması sağlanır.
Derinlemesine temizlikle iyice yumuşayan 2. katman, barınan sivilce ve siyah noktalarında arındırılmasına ve vücuttan sonraki süreçlerde atılmasına yardımcı olur. Vücuttan uzaklaştırılmış olan ölü derinin tahriş yaratmaması için çeşitli özütler ile cilt yatıştırılır. Burada bilinmesi gereken en önemli ayrıntı ise aşırı şekilde büyümüş, milia adı verilen keratin kistlerinin arındırılması beklenmemelidir.
Tertemiz bir yapıya sahip olan cildinizin bazı yağlara ve suya ihtiyacı olacaktır. Bu son işlemde pul pul dökülmüş olan cildinizin nemi için gerekli ihtiyaçlarını giderip doyurulması sağlanır. Cilt, ışıltısını ve doygunluğunu kazanacak şekilde suyla beslenir, cilt yapınıza uygun gerekli özütlerle de cildinizin eski ışığının kazanılması ve temizliği elde edilmiş olur.
Hangi Durumlarda Kullanılır?


• Siyah noktalar, tıkalı ince gözenekler
• Akne
• Güneş hasarı
• Nemsiz, kuru cilde nem kazandırmak
• İnce çizgiler
• Renk düzensizlikleri