kirpiklifting23
kirpiklifting23

press to zoom
kirpiklifting2
kirpiklifting2

press to zoom
kirpiklifting24
kirpiklifting24

press to zoom
kirpiklifting23
kirpiklifting23

press to zoom
1/3

İşlem Süresi 60-90 dk.

200 TL

Keratin yüklemesi yapılır

Kalıcılı süresi 2-3 ay

Sıkça Sorulan Sorular

Kirpik Lifting nedir?


Kirpik lifting genellikle kirpik uzunluğundan memnun olan ama kirpiklerine her gün rimel kullanarak renk ve kıvrım kazandırmadan doğal bir görünümde daha kalıcı makyaj etkisi isteyen kişilerin tercih ettiği bir yöntem olmaktadır. Kirpik lifting uygulaması, İpek kirpik uygulaması ile sağlanan daha uzun, daha sık, hacimli ve yoğun görünümden farklı olarak daha doğal ama günlük kirpik makyajına gerek bırakmayacak bir görünüm sağlamakta ve kişilerin vakit harcamadan bakımlı görünümünü sürdürmesine imkan sunmaktadır. Kirpik uzunluğu çok kısa olan kişilerde Kirpik lifting uygulamasındansa İpek kirpik uygulaması daha etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.
Kirpik Lifting’in uygulaması nasıl yapılırr?


Uzman estetisyenimiz, kişinin yüz hatlarını ve yapısal özelliklerini dikkate alarak uygulamada gerçekleştirilecek kirpik kaldırma seviyesini belirlemekte ve ölçüye uygun silikon bir aparat olan patch seçimini yapmaktadır. Seçilen patch uygulamaya özel olarak kullanılan ucu fırçalı bir yapıştırıcı ile göz kapağına yapıştırılmaktadır. Kirpikler aynı ucu fırçalı yapıştırıcı ile yerleştirilmiş olan patch üzerine geriye doğru kıvrılarak yapıştırılmaktadır. Patch üzerine geriye doğru yapıştırılmış kirpiklere, kirpik diplerine çok fazla gelmeyecek şekilde hafif miktarlarda perma içeriği sürülmekte ve 10 dakika beklenmektedir. Perma içeriği kirpiklerin üzerinden temizlenmekte ve yerine sabitleyici içerik sürülmektedir. Sabitleyici içerik 15 dakika bekletildikten sonra kirpikler tekrar temizlenmektedir.
Uygulama kirpiklere sürülen keratin bakımıyla devam etmektedir. Kirpiklerde kalıntı kalmaması sağlandıktan sonra renklendirme işlemine geçilmektedir. Göze ve kirpiğe zarar vermeyecek şekilde uygulamaya özel olarak üretilen ve sağlık bakanlığı onaylı boya içeriği karışımı hazırlanmakta ve bir fırça yardımıyla kirpiklere sürülmektedir. Kirpiklerin boyanması tamamlandıktan sonra kirpikler temizlenmekte ve kişiye herhangi bir acı hissettirmeden patch aparatı çıkarılmaktadır. Kirpik lifting seansı ortalama 1 saat sürmektedir. Uygulama sonrası dikkat edilmesi gereken noktalar ve bakım önerileri hakkında kişi bilgilendirilmektedir
Kirpik Lifting’in zararları var mıdır?


Vücuda zarar verebilme ihtimali olan malzemelerden ve cihazlardan sakınılması, kaliteli, güvenilir, lisanslı ürünlerin kullanımı yaptıracak olduğunuz bütün güzellik ve bakım uygulamalarında en çok dikkat gösterilmesi gereken noktadır. Uygulamaların konuya ilişkin eğitim almış uzmanlar tarafından yapılması durumunda uygulamalar kişiler açısından zarar oluşturmamaktadır.