DİPLİNER
DİPLİNER

press to zoom
DİPP
DİPP

press to zoom
DİPLİNER22
DİPLİNER22

press to zoom
DİPLİNER
DİPLİNER

press to zoom
1/3

İşlem Süresi 30-60 dk.

600 TL

Kalıcılı süresi 12 ay

Sıkça Sorulan Sorular

Dipliner Nedir?


aynı klasik veya renkli eyeliner gibi göz makyajında kirpik diplerini belirginleştirmek için kullanılan bir makyaj malzemesi. Diplinerlar genellikle likit ürünler olurlar ve sivri bir keçe uçları vardır bu sayede de uygulama kolaylığı sağlarlar. Deep liner çalışması sadece kirpik dibinin belirginleşmesi için yapılan bir çalışmadır. Deep liner kuyruklu olmaz gözü büyütmek için yapılacak bir çalışma değildir. Bu çalışma ile kirpikler daha belirgin olur bakışlar netleşir.
Dipliner ile eyeliner arasındaki fark nedir?


Hem likit olduğu için hem de sivri keçe ucu sayesinde eyelinera oranla çok daha kolay uygulama sağlayan bir makyaj malzemesi dediğimiz gibi. Ucu biraz daha sivri olduğu için eyelinera oranla kirpik dibine çok daha ince bir çizgi çekilmesini sağlıyor. Dipliner özellikle eyeliner konusunda yeni başlayanlar tarafından daha çok tercih ediliyor. Eğer kuyruklu bir eyeliner çekmek yerine kirpik dibini belirginleştirmek istiyorsananız dipliner kullanabilirsiniz. Aynı zamanda dipliner ile kuyruklu bir eyeliner da çekebilirsiniz, keskin ucu sayesinde işinizi çok kolaylaştıracağı kesin.
Dipliner nasıl uygulanır?


Diplinerın uygulama şeklinin eyeliner ile hiçbir farkı yok.
Dipliner uygularken dikkat edilmesi gereken nokta göz şeklidir. Göz şekline göre eyeliner göz pınarlarından gözünün dışına doğru tek seferde veya parça parça çizgiler çekerek birleştirilir.
Eğer gözler badem şeklindeyse, gözünün dış kısmında yukarı doğru ufak bir kuyruk yapılır. Gözlerinin arası açıksa, göz pınarlarının daha iç kısmından başlanabilir, gözler birbirine yakınsa da aynı şekilde daha uzaktan başlayarak bu görünüm dengelenebilir.