eyeliner2
eyeliner2

press to zoom
eyeliner3
eyeliner3

press to zoom
eyeliner1
eyeliner1

press to zoom
eyeliner2
eyeliner2

press to zoom
1/3

İşlem Süresi 40-80 dk.

 850 TL

Kalıcılı süresi 12-18 ay

Sıkça Sorulan Sorular

Kalıcı Eyeliner Nedir?


Kalıcı Eyeliner, genellikle göz kalıcı makyajı düşük ve üzgün bakan göz şeklini daha iri ve daha kalkık göstremek için yapılan bir işlemdir.
Göz kapağının şekli eğer uygunsa kalıcı eye liner çalışması yapılır, gözler daha belirgin ve iri görünür. İşlem genellikle kuyruklu ve gözün şekline göre kalın çalışır.Son dönemde en çok tercih edilen çalışma eyeliner ve deepliner çalışmasıdır çok abartılı kalın olmayan eye liner ile günlük yaşantıyı çok kolaylaştırabilirsiniz. gözlerin daha iri ve belirgin görünmesi için eyeliner çalışması uygundur. Uygulama süresi yaklaşık olarak bir saattir. Uygulama öncesi lokal anestezi kremleri kullanılır uygulama esnasında çok fazla acı hissi olmaz.
Kalıcı Eyeliner Nasıl Uygulanır?


Kalıcı Eyeliner Nasıl Uygulanır?
Kalıcı makyaj uygulamalarında kullanılan doğal ve organik olan boyalar yine kalıcı eyeliner işleminde de rahatlıkla uygulanabiliyor. Eyeliner uygulamasında göz çevresi öncelikle tam anlamıyla dezenfekte edilerek, varsa makyaj kalıntıları tamamen ortadan kaldırılıyor. Ardından genellikle tercih edilen iki renkten, siyah ve kahve renginden birine karar verilerek işleme başlamak için hazırlıklar tamamlanıyor. Uygun olan iğne seçildikten sonra eyeliner uygulamasına başlanıyor. Uygulamaya başlanmadan önce eyeliner yapılacak bölgede acı hissi olmaması için uyuşturuluyor. Karar verilinen renk dikkatli ve özenli bir şekilde göze ve çevresine zarar vermeden uzmanlar eşliğinde iğne yardımı ile uygulanıyor. Uygulamadan tamamlandıktan sonra 1-2 saat boyunca eyeliner yapılan bölgeye su temas etmemelıdir ve güneşten uzak tutulmalıdır.
Kalıcı Eyelinerın Avantajları Nelerdir?


Kalıcı Eyelinerın Avantajları Nelerdir?
Eyeliner sürmek zor bir işdir. Özellikle bu konuda fazla profesyonel olmayan kimselerin defalarca denemek zorunda kaldığı ve ciddi süreler harcadığı eyeliner sürme işlemi, bazen sinir bozucu hale gelebilmektedir. Üstelik eyeliner sürüldükten sonra, yaz sıcaklarında veya farklı hava koşullarında eyelinerın akması söz konusu olabilmektedir. Tüm bu zorlukları göz önüne aldığımız zaman kalıcı eyeliner uygulaması, oldukça pratik bir kullanım sunmaktadır ve bu sebepten dolayı sıkça tercih edilmektedir. Bu kalıcı eyeliner uygulamasında kişinin tercihine göre siyahın yanı sıra kahverengi, mavi veya yeşil gibi renk tonlarını da kullanılabilir.
Kalıcı Eyeliner Yaptırdıktan Sonra Nelere Dikkat Etmeli?


Kalıcı Eyeliner Yaptırdıktan Sonra Nelere Dikkat Etmeli? Kalıcı eyeliner makyajı uygulamaları sonrasında göz kapağında, göz altlarında ya da göz çevresinde hassasiyet hissediyor olması oldukça normaldir. Her ne kadar kullanılan boyalar organik ve risksiz olsa dahi sonuç olarak fazlaca hassas ve ince olan göz kapağına iğne ile bir uygulama yapılmış olmaktadır; bu da halihazırda narin olan göz çevresi cildinizin küçük da olsa bir reaksiyon göstermesine yol açacaktır. Göz çevresinde morarma, şişkinlik ya da kızarma gibi belirtilerin olması da oldukça doğaldır. Bu, üzerinde yapılan işlemlere karşı derinizin verdiği doğal bir tepkidir. Eğer işlemler işinin ehli bir kalıcı makyaj uzmanı tarafından yapılırsa tüm bu yan etkilerin ilk 24 saat içerisinde hatta daha kısa sürede ortadan kalkması beklenmektedir. Uzun süren bir tepki değildir. Kalıcı göz makyajı uygulamsını yaptırdıktan sonra nasıl bir bakım süreci takip etmeniz gerektiğini uygulamayı yapan kalıcı makyaj uzmanınız size belirtecektir. İşlemden sonra elinizi söz konusu bölgeye çok fazla dokundurmamalısınız. Aynı şekilde kalıcı makyaj uzmanınız uygulama yapıldıktan sonra belirli bir süre sonra kontrol randevusu talep etmesi durumunda bu randevuya kesinlikle gitmeniz ve onları aksatmamanız gerekmektedir. Bu takip görüşmelerinde kalıcı makyaj uzmanınız ufakda olsa rötuşlar gerçekleştirmek isteyebilir ya da sadece iyileşme sürecinize yakından göz atarak ne durumda olduğunuzu öğrenme ihtiyacı duyabilir.
Kalıcı Eyeliner Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?


Kalıcı Eyeliner Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?
Kalıcı göz makyajı uygulamasını yaptırdıktan sonra bakım önerilerini uygulamanız sonuçların istediğiniz gibi olması açısından önemli bir yer tutmaktadır. Uygulama alanına uzmanımızın verdiği bakım merhemini uygulayın, göz çevresine en az bir kaç saat su değdirmemeye çok dikkat ediniz, hamam, sauna gibi sıcak ortamlardan 1 ay kadar uzak durun, güneş ışınlarına maruz kalmamak için gözlük takın ve olabildiğince güneşte kalmamaya çalışın, 10 gün uygulama yapılan alana makyaj malzemesi ve kullandığınız merhem dışında hiçbir kimyasal madde sürmeyin..