Kaş Dövme Silme

İşlem Süresi 30-60 dk.

Tek seans: 300 TL

Dövmenin yoğunluğuna göre 1-4 seans sürer

max başarı için 4 seans

Kaş dövme silme işlemi nedir?


Kaş Dövmesi işlemi kalıcı makyajdır. Bu uygulamayı yaptıran kişiler daha sonra beğenmeme, sıkılma veya sağlıkla ilgili nedenlerden yapılan işlemi sildirmek isteyebilirler. Kaş dövmesi için kullanılan boyanın bir kısmı vücuttan zamanla atılır. Ancak tamamıyla silinmesi için özel solüsyon kullanılır. Silme işlemi gerçekleştikten sonra uygulama yapılan yer dezenfekte edilir ve işlem tamamlanmış olur. Üstelik işlem lazerle silme tekniği gibi herhangi bir pigmentasyon kaybı riski oluşturmaz.
Kaş Dövmesi Silme İşlemi Nasıl Uygulanır?


Dövme silme işleminin olacağı bölge iyice temizlenip ve steril hale getirildikten sonra anestezi kremi sürülür. Daha sonra dövme yapımı sırasında kullanılan aletlerle, bu kez boya yerine hazırlanan özel solüsyonlar enjekte edilir. Boya pigmentlerinin açılması ve deriden kusturulması sağlanır. Pigmentlerin derinliği hesaplanamadığı durumlarda uygulama seanslar halinde yapılır. Buradaki amaç deriye zarar gelmesini önlemektir.
Kaş Dövmesi Silme İşlemi Ne Kadar Sürer?


Boyanın kalitesine ve derinliğine bağlı olarak değişmektedir. Ortalama seans süreleri 30-60 dakika arası sürmektedir. Genellikle tek seans sürer ama öncesinde kaşa uygulanan botalar vücutta kullanılan dövme boyaları ise seanslar uzun sürer.
İşlem sonrası yapılması gerekenler?


İşlem yapılan bölge üç gün boyunca su ile temas ettirilmemelidir. Kabuklanma dışında herhangi bir durum ortaya çıkarsa uzmana danışılması gerekir.

İletişim Bilgilerimiz

Güzelyurt mah.  orhangazi Cd. No 10-20B 34515 Esenyurt/İstanbul

Tel:0544 884 5459

e-mail: tugbagundogdu1985@gmail.com

Haramidere ya da Güzelyurt metrobüs durağına 5 dakika mesafediz. Marmarapark avm'nin hemen alt tarafındayız.

Çalışma Günlerimiz

Hafta-içi  10:00 - 19:30

Cumartesi 10:00 - 20:00

Pazar 14 - 17:30 

 

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Bizimle iletişime geçin