Deri Çatlakları

IMG_3965
IMG_3965

press to zoom
IMG_3966
IMG_3966

press to zoom
p2qlYm_edited
p2qlYm_edited

press to zoom
IMG_3965
IMG_3965

press to zoom
1/4

İşlem Süresi 30-60 dk.

1 seans tek bölge 1300 TL

+4 adet evde kullanılacak ürün

başarı %60-80

Max başarı için 1-4 seans

Sıkça Sorulan Sorular

Nano Fraksiyonel Lazer sistemi

Nano Fraksiyonel Lazer sistemi nedir?


cilt yenileme için cerrahi olmayan cilt çatlakları çözüm prosedörüdür.. Cildin yüzeyine güvenli bir şekilde enerji ileten küçük iğnelerle çalışır. Bu enerji frekansları, daha sonra doğal olarak iyileşecek olan küçük yaralar oluşturur. bu kızarıklar doğal olarak bi süre sonra kendiliğinden iyileşecektir. Bu işlem, cilt yüzeyinde görülen hasar belirtilerini onarır.
Nano Fraksiyonel Lazer sisteminin kullanım alanları nedir?


  • Yaralanma, sivilce veya diğer cilt rahatsızlıklarından kaynaklanan izler
  • Görünür gözenekler
  • Deri çatlağı
  • Derin kırışıklıklar
  • Anormal cilt dokusu

Striort Çatlak onarımı tekniği

Striort Çatlak onarımı tekniği nedir?


Farklı nedenlerle hamilelikte, ağırlıklı spor çalışmaları, cilt kuruluğu, kolojen eksikliği, kilo alıp verme ya da genetik faktörlerle ciltte oluşan yırtılmalar çatlak olarak adlandırılır. Striort metodu ile vücutta oluşan çatlakların Brezilya'dan getirdiğimiz doku yenileyici özelliği olan ürünlerle bir vakum cihazı yardımı ile yapılan bir uygulamadırek için uygulama ayarlarına gidin ve 'Soruları Yönet' düğmesine tıklayın.
Çatlak onarımı nasıl uygulanır?


Stroit çatlak onarımı işlemi vucudun her bölgesine uyglanabilen bir tekniktir . çatlaklar beyaz ve kırmızı olarak ikiye ayrılır ve her iki çatlaktada işlem başarılı sonuç vermektedir. işlem öncesi bölgeye kullanılan strıort ürünleri ile ilk öncebölge dezenfekte edilir ardından kan dolaşımını hızlandıran ikinci ürün ile cilde yakın kılcal damarlarda genişleme gerçekleşir ve böylelikle dolaşım hızlanması desteklenir. Üçüncü aşamda bölgeye doku yenileyici özelliği olan diğer ürün sürülerek vakumlama tekniği ile başlıyoruz vakum sırasında kan akışını hasarlı dokunun içine toplayarak oksijenarsyon sağlayarak dokunun kendi kendini iyileştirmesi için uyarıyoruz .işlem sırasında ağrı hissi oluşmaz .işlemden sonra 28 gün boyunca strıort ürünleri ile cildin iyleşme sürecini destekliyoruz
Uygulama sonrası ne yapılmalıdır ?


.İşlem sonrası bir ay boyunca evde kullanıllması için verdiğimiz ürünler kullanılır.İşlemden 4 saat sonra siyah kil sabun ile bölge yıkanır böylelikle antiseptik bir yıkama sağlamış oluruz ve kolojen üretimi desteklenir. Sabundan 10 dakika sonra ikinci ürün orta-C vitamin ile cildin iyileşmesi desteklenir. Son olarak ortopantol ile cilt nemlendirilirişlemde başarı oranı kişiden kişye değişilik göstermekte ve minumum %30 maksimum %80 sonuç vermektedir . teknik son yıllarda uygulanan en yüksek başarı almış strıort tekniğidir .
Çatlak onarımı kimlere uygulanamaz?


Hamileler, emziren anneler, kalp hastaları, şeker hastaları ve uygulama bölgesinde enfeksiyon, egzama sedef gibi cilt hastalığı olanlar, böbrek hastaları ve dolaşım problemi olanlara uygulanmaz.