Zayıflama

EEEED
EEEED

press to zoom
g5-masajic
g5-masajic

press to zoom
ZAYIFLAMA3
ZAYIFLAMA3

press to zoom
EEEED
EEEED

press to zoom
1/7

Tek bölge İşlem Süresi 45-70 dk.

Tek bölge 8 seans: 850 TL

8-12 cm arası incelme

max başarı için 8 seans

Bölgesel zayıflama nedir?


Bölgesel zayıflama, vücudun tamamına etki eden değil; yalnızca vücudun belli bir kısmında oluşan, istenmeyen yağlardan arınma işlemidir. Genel bir kilo vermekten ziyade bölgesel odaklı bir uygulamadır. Genellikle bel çevresindeki yağlanmalar oldukça rahatsız edici olmakla beraber bu yağlanma tipi birtakım kronik hastalık (şeker hastalığı, kalp hastalığı, karaciğer yağlanması vb.) risklerini de beraberinde getiren, hangi yaşta olursa olsun mutlaka erken müdahale ile önlenmesi gereken bir konudur. Bölgesel yağlanma sorunu olup çok kilolu olmayan bireylerin sadece diyet yaparak istenmeyen bölgede birikmiş yağı kaybetmeleri mümkün olmayabilmektedir. Çoğu zaman yalnızca spor egzersizleri yapmak da yeterli olmamaktadır. Bu noktada bölgesel incelme için devreye Bölgesel Zayıflama uygulamaları girmektedir.
Bölgesel zayıflama uygulamasının faydaları nelerdir?


Kadınlar için çoğunlukla kalça çevresindeki, erkekler içinse göbek çevresindeki yağlanmalar şikâyet sebebi olmaktadır. Bu yağlanmalar hem sağlık açısından hem de görüntü açısından birtakım problemler oluşturmaktadır. Erkeklerin ve kadınların farklı bölgelerden yağlanmasının nedeni ise cinsiyete bağlı hormonlardır. Diyet ve spor yapılmasına rağmen gitmeyen bölgesel yağ birikimleri veya genetik vücut tipinden kaynaklanan lokal yağlar, ameliyatlı veya ameliyatsız müdahaleler ile kolayca yok edilebilmektedir. Etkinliği bilimsel araştırmalar ile kanıtlanmış olmakla beraber ağrısız ve acısız bir işlemdir. Yağ hücresini yok etmek üzere kullanılan cihazlar uygun koşullarda, doğru beslenme programları ile kombine edildiği zaman yağlanma problemi yaşayan bireyler için harika bir çözüm yöntemidir. Mevcut koşullara göre bazen ultrason dalgası, bazen zaman soğuk uygulama eşliğinde akustik ses dalgası ile çalışan cihazlar kullanılmaktadır. Ameliyatsız vücut şekillendirme yöntemlerinin kişinin problemine ne derece çözüm unsuru olacağı konusunda gerçekçi davranılması çok önemlidir. Bu noktada bizim önerimiz beslenme ve diyet programları ile beraber yağ hücresine yok eden cihazlardan faydalanmaktır.
Merkezimizdeki mevcut cihazların etkisi nedir?


Merkezimizde bulunan ileri teknoloji cihazlarımız ve uzman estetisyelerimiz sayesinde müşterilerimizin cilt altı dokuların hareketlenmesinde, lenfatik ve kan dolaşımının iyileşmesinde, eklem, tendon ve kasın mekanik reseptörlerinin uyarılmasında, kas tonunun korunmasında, kas iyileşmesi, selilüit tedavisinde ve buna benzer birçok alanda etkilidir. Cihazlarımız; Sıkıştırma masajı Rahatlama masajı Kas spazmını giderir Ağrıyan kasları yumuşatır Omuz ağrılarında etkilidir Ayrıca cildin altında meydana gelen ve selülite neden olan yağ tabakasının ortadan kaldırılmasını sağlayan uygulama ile beraber cildin elastikiyeti, kolajen akışı ve kan dolaşımı sağlayan G5 masaj cihazıyla extra işlem uygulanmaktadır.
Uyguladığımız seans tipleri nelerdir?


5 SEANS RADYOFREKANS(YAĞ HÜCRELERİNE GÖNDERDİĞİ FREKANSLAR İLE DÖNÜŞ KOMUTU VERERK YAĞLARIN PARÇALANMASINI SAĞLAR. 2 SEANS VAKUM RF(CİLDİ GENÇLEŞTİRİR, SIKILAŞTIRIR VE ŞEKİLLENDİRMEYİ DESTEKLER. 3 SEANS ULTRA HOT(SICAK ULTRASON VE VİBRASYON ETKİSİ İLE HEM SELÜLİT HEM ZAYIFLAMADA DESTEKLEYİİDİR) 4 SEANS BİOLİF( LENFATİK AKIM İLE KASLARI GÜÇLENDİRİRKEN LİFTİNK ETKİSİ YARATARAK BÖLGESEL İNCELMEYİ DESTEKLER)