Çatlak Onarımı

IMG_0769
IMG_0769

press to zoom
Çatlak tedavisi (5)
Çatlak tedavisi (5)

press to zoom
çatlak tedavisi
çatlak tedavisi

Çatlaklara son!

press to zoom
IMG_0769
IMG_0769

press to zoom
1/14

Tek bölge İşlem Süresi 45-70 dk.

Tek seans+4 ürün 1300 TL

başarı %60-80

max başarı için 1-3 seans

Sıkça Sorulan Sorular

Çatlak onarımı nedir?


Farklı nedenlerle hamilelikte, ağırlıklı spor çalışmaları, cilt kuruluğu, kolojen eksikliği, kilo alıp verme ya da genetik faktörlerle ciltte oluşan yırtılmalar çatlak olarak adlandırılır. Striort metodu ile vücutta oluşan çatlakların Brezilya'dan getirdiğimiz doku yenileyici özelliği olan ürünlerle bir vakum cihazı yardımı ile yapılan bir uygulamadır.
Çatlak onarımı nasıl uygulanır?


Stroit çatlak onarımı işlemi vucudun her bölgesine uyglanabilen bir tekniktir . çatlaklar beyaz ve kırmızı olarak ikiye ayrılır ve her iki çatlaktada işlem başarılı sonuç vermektedir. işlem öncesi bölgeye kullanılan strıort ürünleri ile ilk öncebölge dezenfekte edilir ardından kan dolaşımını hızlandıran ikinci ürün ile cilde yakın kılcal damarlarda genişleme gerçekleşir ve böylelikle dolaşım hızlanması desteklenir. Üçüncü aşamda bölgeye doku yenileyici özelliği olan diğer ürün sürülerek vakumlama tekniği ile başlıyoruz vakum sırasında kan akışını hasarlı dokunun içine toplayarak oksijenarsyon sağlayarak dokunun kendi kendini iyileştirmesi için uyarıyoruz .işlem sırasında ağrı hissi oluşmaz .işlemden sonra 28 gün boyunca strıort ürünleri ile cildin iyleşme sürecini destekliyoruz
Uygulama sonrası ne yapılmalıdır ?


.İşlem sonrası bir ay boyunca evde kullanıllması için verdiğimiz ürünler kullanılır.İşlemden 4 saat sonra siyah kil sabun ile bölge yıkanır böylelikle antiseptik bir yıkama sağlamış oluruz ve kolojen üretimi desteklenir. Sabundan 10 dakika sonra ikinci ürün orta-C vitamin ile cildin iyileşmesi desteklenir. Son olarak ortopantol ile cilt nemlendirilirişlemde başarı oranı kişiden kişye değişilik göstermekte ve minumum %30 maksimum %80 sonuç vermektedir . teknik son yıllarda uygulanan en yüksek başarı almış strıort tekniğidir .
Çatlak onarımı kimlere uygulanamaz?


Hamileler, emziren anneler, kalp hastaları, şeker hastaları ve uygulama bölgesinde enfeksiyon, egzama sedef gibi cilt hastalığı olanlar, böbrek hastaları ve dolaşım problemi olanlara uygulanmaz.