Hyaluronic Serum

Juvederm-ultra-2
Juvederm-ultra-2

press to zoom
hya
hya

press to zoom
HYALuronik
HYALuronik

press to zoom
Juvederm-ultra-2
Juvederm-ultra-2

press to zoom
1/10

İşlem Süresi 30-60dk

Hyamax serum 1 ml Fiyatı 1200

Kalıcılık 8-12 ay

Juvederms 1 ml 1800 TL

 • Dudak dolgusu

 • Yanak dolgusu

 • Selülit

 • Bölgesel zayıflama

 • İğnesiz lipoliz

 •  Burun kanatlarından dudak yan taraflarına uzanan çizgiler (nazolabial çizgiler)

 •  Dudak kenarlarından aşağıya inen çizgiler (marionette çizgiler)

 •  Dudak üstündeki mimik çizgileri (perioral çizgiler)

 • Derin sivilce ve yara izleri

 • Dudak dolgunlaştırma ve kontürü

 •  Elmacık kemiği ve yanak dolgunlaştırılması

 •  Göz çevresindeki kırışıklıklar

 •  Alındaki kırışıklıklar

Sıkça Sorulan Sorular

Hyaluronic  Asit Nedir?


Hyaluronik asit insan organizmasında doğal haliyle bulunur ve hücrelerde nemin tutulmasını sağlar. Bir hyaluronik asit molekülü, cildin elastikiyetini ve genç görünümünü koruyan yaklaşık 1000 molekül su tutar.

Yılların artmasıyla hyaluronik asit miktarı azalır; bu nedenle cilt kurur, küçük kırışıklıklar ortaya çıkar, derinleşir ve derinleşir ve giderek belirginleşir. Nem miktarı ve elastikiyet azaldıkça, cilt dokuları yavaş yavaş gevşek hale gelir ve yüz hatları batar.

Asit, cilde enjekte edildikten sonra, yüksek konsantrasyonu sayesinde cilde çok eşit bir şekilde yayılır ve kendi hyaluronik asit eksikliğini başarıyla yeniler.

Enjekte edilen hyaluronik asit cildi fazlasıyla nemlendirir, kırışıklıklarını doldurur, dokulara hacim kazandırır, yüz hatlarını şekillendirir ve cildin renk tonunu iyileştirir.

Özellikle hastalar tarafından beğenilen bu yöntemin avantajı, sadece birkaç saniye süren işlem sonrası etkinin hemen gelişmesi, doğal görünmesi ve yüz ifadesini değiştirmemesidir. Bu nedenle, bariz olumlu değişiklikler için, hiç kimse bazı prosedürlerin uygulandığından şüphelenmeyecektir.
Hyaluronik asit ne amaçla kullanılır?


Hem görünen hem de daha yaşlı, alın ve burun köprüsü bölgelerindeki derin kırışıklıkların, göz çevresinin, burnun ve dudakların çevresinde bulunan, ağız ve çene bölgelerinde oluşan küçük kırışıklıkların azaltılması veya tamamen ortadan kaldırılması için kullanılır.

 • Boyun, dekolte ve el bölgelerindeki kırışıklıkların düzeltilmesi ve doldurulması.

 • Dudakların, yanakların ve çenenin küçük hatlarının hacminin artması; dudak konturunun ve yüz konturunun düzeltilmesi.

 • Yüz, boyun ve dekolte cildinin yoğun şekilde gençleştirilmesi.

 • Cildin maksimum nemlendirilmesi ve elastikiyetinin iyileştirilmesi; cildin sağlıklı, rahat ve güçlü görünümünün restorasyonu.

 • Akne veya yaralanma sonrası kalan atrofik izlerin düzeltilmesi.
Hyaluronik serumlar nerelere uygulanır?


1- Dudak dolgusu: Dolgun dudaklar bir güzellik kriteri olarak kabul edilmektedir. Kadınlar genellikle dudaklarındaki incelikten kurtulmak için dudak dolgusu yaptırırlar. Ayrıca dudak asimetrisinde de çok olumlu sonuçlar alıyoruz. Dudak için özel üretilen kalınlıkta dolgular kullanmak gerekir. 1 ml yeterlidir. Bazen 2 ml kullanılabilirr. Dudak çizgilerini belirginleştirmek için ise ince dolgu kullanıyoruz 2- İnce Kırışıklıklara: Yaş ilerledikçe yüzde kırışıklık meydana gelmesi kaçınılmazdır. Ortaya çıkma yaşı genetik özelliklere bağlı olmakla birlikte, sigara içimi, stres, beslenme, cilt bakımı gibi etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Kabaca 30 yaş civarında başlar diyebiliriz. Göz çevresi, yanak, boyun, dudak kenarları, alın kırışıklıklarında dolgu işlemi uygulanabilir. Ne kadar erken başlanırsa o kadar cildi koruyucu etkisi vardır. Zamanında müdahale edilmeyen kırışıklıklar derinleşir. Hatta ciltte kırılmalara yol açarak kalıcı hale gelebilir. Bu durumlarda en ince dolgu kullanıyoruz. 3- Gülme çizgilerine: Gülme sırasında oluşan gülme çizgilerine küçük dolgu müdahaleleri ile daha rahat gülmek mümkün hale gelir. Ağız kenarındaki gülme çizgilerine 2 yıl kalıcı kalın dolgular uygulanır. Çizgilerin alt kısmına daha çok dolgu koyuyoruz. Bu doğal bir görünüm sağlıyor. 4- Yüzdeki asimetrilerin düzeltilmesi: Bazen doğuştan bazen de geçirilmiş hastalıklar veya kazalar sebebiyle yüzde asimetri meydana gelir. Küçük çaplı asimetrileri hyaluronik asit içeren dolgular ile tamir ediyoruz. 5- Yanak dolgusu: Genellikle zayıf yapılı kişilerin yanak bölgelerinde çukurumsu bir görünüm vardır. Bazı kişilerde ise vücut zayıf olmamasına rağmen yüz çökük görünebilir. Bu durumda dolgular yine imdadımıza yetişir. 6- Yüzdeki çukurların doldurulması: Yine doğuştan veya hastalık, kaza neticesi yüzde çukurlar meydana gelebilir. En çok gördüğümüz ergenlik çağındaki büyük sivilcelerin boşalttığı yerdeki çukurlardır. Bir diğeri kaza neticesi oluşan yara izleridir. Bunların oluşturduğu çukurlar uygun kalınlıkta dolgular ile doldurulabilir. 7- Çene bölgesinin önündeki çukur: Bazı kişilerin doğuştan çenesinde gamze gibi bir çukur vardır. Kimisi bu çukurdan fevkalade mutluyken kimisi de çok rahatsız olmaktadır. Dolgu materyalleriyle bu çukuru kaybetmek mümkündür. 9- Kaş arası derin çizgilere: Sık kaş çatmaya bağlı oluşan derin kaş çizgileri dolgu ile düzeltilebilir. 10- Burun dolgusu: Burundaki bazı küçük çukurlarda dolgu ile düzeltme yapılabilir.
Dolgu işleminin yan etkileri var mı??


Hyaluronik asitin bildirilen bir yan etkisi yok. Uygulama bölgesinde çok hafif bir kızarıklık, şişlik veya çok küçük bir morluk nokta kadar olabilir. Zaten işlemden sonra buz uygulaması yapıyoruz.
Hyaluronic asit markalarımız hangileridir?


HYAMAX: Berrak bir hyalüronik asit jeli olup büyükpartikülleri hacmini doldurma kabiliyeti sağlar. Orta derecede kırışıklıkları gidermek ve küçük nazolabial kıvrımlar gibi kıvrımları yumuşatmak için kullanılan daha uzun ömürlü bir dolgu maddesidir. Dudakların dolgunluğu, vermillion sınırını surat asması ve tanımlaması için mükemmeldir. Sonuç, artan hacim ve diğer dolgu maddelerine göre daha uzun ömürlü ve doğal bir görünümdür. Hyamax Lips, derin kırışıklıkları ve kıvrımları düzeltmek için güvenli, etkili ve idealdir. Hyamax Lips, yaklaşık 9-12 ay sonra hiçbir zararlı yan ürün bırakmadan implant bölgesinde doğal olarak parçalanır.​

Juvederm Ultra 2, yüzünüzdeki, genellikle dudak çevresindeki ve gözlerinizin köşelerindeki her ılımlı çizgiyi tedavi etmek için kullanılan Juvederm Ultra'nın bir formülasyonudur. Bu orta hatları tedavi etmek için doğru miktarı elde etmek için farklı bir hyalüronik asit konsantrasyonu içerir. Genellikle derinin yüzeyinde oluşan çizgiler üzerinde kullanılır ve bu nedenle daha derin çizgiler için doğru tedavi olmaz.


Juvederm Ultra 3 burun ve ağzınızın köşeleri arasında oluşan kırışıklıklarda ağırlıklı olarak kullanılır. Bunlar genellikle gülümsemeden kaynaklanır. Dudaklarınıza köşe kısımları üzerinden de dudaklara hacim kazandırmak için kullanılabilir.
Daha az bir hyalüronik asit konsantrasyonu içerir, böylece daha uzun bir süre boyunca daha yüzeyde olan kırışıklık çizgilerine etki edebilir. Kırışıklıkların derinliğini büyük oranda azaltabilmeniz ve daha pürüzsüz bir görünüm oluşturmanız için yüzün yüzey hatlarına enjekte edilecektir.Dudak,ve göz altında daha uygun bir dolgudur.

Juvederm Ultra 4, daha yüksek bir hyalüronik asit konsantrasyonu içerir, böylece daha uzun bir süre boyunca daha derin olan kırışıklık çizgilerine etki edebilir. Kırışıklıkların derinliğini büyük oranda azaltabilmeniz ve daha pürüzsüz bir görünüm oluşturmanız için yüzün derin hatlarına enjekte edilecektir.


JUVÉDERM® ULTRA SMILE™ 4

JUVÉDERM® ULTRA SMILE™, dudak ve ağız çevresine özel enjekte edilebilir hiyalüronik asit bazlı lidokainli bir dermal dolgudur. Dudak hacminin dolgunlaştırılması, dudak şeklinin yeniden tanımlanması, dikey dudak çizgilerinin ve ağız kenarındaki çöküntülerin düzeltilmesi için kullanılmaktadır.

uvederm Volbella Lidokain, kayıp Kırışıklık seviyesini düzeltmek ve yanaklarını geliştirmek için VYCROSS teknolojisi kullanılarak özel olarak tasarlanmış ve daha genç bir görünüm elde etmek için çene.Juvederm Volbella Lidocaine, vücudunuzda bulunan doğal olarak bulunan bir şeker olan hiyalüronik asit kullanarak 2 yıla kadar pürüzsüz, doğal bir asansör sağlıyor. Konfor enjeksiyonu için güçlü bir anestezik olan lidokain içerir.​

Juvederm Volift Orta yüzün dolgulanması, yumuşatılması ve yenilenmesi için idealdir, örneğe göre nazolabial kat yerleri. Juvederm Volift Rötuş w. Lido, Vycross teknolojisinin altında yatar. Konfor enjeksiyonu için güçlü bir anestezik olan lidokain içerir.
Hyaloronic dolguya kimler kullanabilir?


Hyaloronic asit cildi erite rsiki yok denecek kadar az olduğu için tüm cilt tiplerine uygundur. Özellikle kuru ciltliler, rozalılar bunlara kuvvetle tavsiye dederiz. Ama şuna dikkat etmek gerekir ki hyaluronic asit ortamda nem olduğunda nemi çeker, eğer ortamda nem yoksa bu sefer ciltteki nemi çeker. Bu yüzden çok kuru iklimlerde yaşayanlar nemlendirici kremler kullanmaları gerekir. Kuruciltler